Jesteśmy firmą, która przede wszystkim dba o swoich kursantów. Staramy się, aby ich wiedza zdobyta na naszych zajęciach nie była tylko teorią mającą posłużyć tylko do zdania egzaminu państwowego.

 Dążymy, aby nasze doświadczenie oraz naszych kursantów znajdowało praktyczne zastosowaniu w późniejszej pracy zawodowej. Dlatego też na zajęciach poza wykładowcą mają głos sami zainteresowani. Burza mózgów sprawia, że wszyscy uczą się szybciej i efektywniej.

 Dodatkowo staramy się omijać bezmyślne wkuwanie wiedzy. Lepiej zrozumieć problem niż nauczyć się rozwiązania na pamięć.

 

Metody takie sprawdzają się od lat. Prowadzimy działalność edukacyjną w regionie od 2000 roku a zdawalność mamy na, ponad 95% co świadczy samo za siebie.

 

Nasza baza edukacyjna to nie tylko sale wykładowe i rzutnik. Posiadamy bogato wyposażone sale w przekroje maszyn i urządzeń. Na których zdecydowanie łatwiej pokazać budowę i zasadę działania (przykład zmiennik momentu). Oczywiście każdy dział został opracowany zgodnie z programem Instytutu. Dlatego też nie ma mowy o pominięci istotnych aspektów teoretycznych.

 Praktyka - mam do dyspozycji dwa poligony. Jeden w Szczecinie drugi w Wolinie. Poza tym często dostosowujemy się do klienta i dojeżdżamy do kursanta, aby mógł zademonstrować swoje umiejętności na własnej lub firmowej maszynie. To samo tyczy się egzaminu praktycznego. Zwłaszcza, kiedy rozszerzamy uprawnienia o dany typ. Dowóz egzaminatora na nasz koszt.

 W historii firmy współpracowaliśmy tak z klientem sektora prywatnego jak i dużymi firmami czy urzędami. Możemy się pochwalić długoletnią i owocna współpracą z Portem Handlowym w Świnoujściu czy takimi urzędami jak Powiatowe Urzędy Pracy.

 

Zapraszamy do rozmów.


tel. 607 034 730

email:  clarc57@wp.plCLARC Kursy Zawodowe 2000